KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14156311

nr 1415 6311

Hans Arnold

(1925-2010), Sverige

Sovande man. Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 29x34 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

6.200 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 20:37:28

Hans Arnold

Läs mer om Hans Arnold